- 17 listopada 2014
- wyświetleń: 7126
Znamy skład rady w Pawłowicach
Samorządni dla Gminy Pawłowice zdecydowanie wygrali lokalne wybory samorządowe. Zdobyli aż 9 z 15 mandatów w radzie gminy.
Poza Samorządnymi w nowym składzie znaleźli się trzej kandydaci KWW Grzegorza Nogłego, dwaj kandydaci KWW Marka Lucjana oraz Krzysztof Tekla z komitetu Lepiej dla Golasowic.
Wyniki wyborów do radny gminy w Pawłowicach
(pogrubioną czcionką wyróżniono wybranych radnych):
Pawłowice (okręg 1)
Alojzy Krosny - 229 głosów
Adam Muras - 192 głosy
Tadeusz Pisarek - 176 głosów
Dorota Cieśla - 27 głosów
Pawłowice (okręg 2)
Aureliusz Pisarek - 158 głosów
Janusz Demetraki-Paleolog - 121 głosów
Jarosław Galusek - 117 głosów
Krzysztof Brandys - 115 głosów
Grzegorz Wowra - 71 głosów
Piotr Cimała - 69 głosów
Urszula Pisarek - 39 głosów
Monika Malicka-Kusak - 32 głosy
Pawłowice (okręg 3)
Marek Sciskoł - 192 głosy
Grzegorz Cyrulik - 150 głosów
Bolesław Oracz - 139 głosów
Ewa Polok - 57 głosów
Pawłowice Osiedle (okręg 4)
Andrzej Tyszko - 247 głosów
Anna Miech - 68 głosów
Ewa Franczuk-Jaworska - 60 głosów
Grzegorz Pisarek - 52 głosy
Pawłowice Osiedle (okręg 5)
Zbigniew Dusza - 246 głosów
Agnieszka Słomka-Płaszczyca - 39 głosów
Ewa Sikora - 29 głosów
Pawłowice Osiedle (okręg 6)
Aleksander Szymura - 186 głosów
Teresa Zwolińska-Bandyk - 83 głosy
Sebastian Słowiński - 48 głosów
Mirosław Kordiak - 42 głosy
Pawłowice Osiedle (okręg 7)
Bogusława Pietrek - 205 głosów
Waldemar Osiadły - 77 głosów
Anna Półgroszewicz - 76 głosów
Wiktoria Łomozik - 46 głosów
Pawłowice Osiedle (okręg 8)
Piotr Drobek - 232 głosy
Leszek Kubieniec - 86 głosów
Władysław Gawlas - 51 głosów
Pielgrzymowice (okręg 9)
Jerzy Cepiel - 170 głosów
Gabriela Kordecka - 139 głosów
Małgorzata Kiełkowska - 123 głosy
Kamil Wawrzyczek - 116 głosów
Mirosław Michalik - 70 głosów
Pielgrzymowice (okręg 10)
Barbara Serówka - 175 głosów
Iwona Baron - 143 głosy
Teresa Krypczyk - 114 głosów
Zbigniew Surma - 60 głosów
Warszowice (okręg 11)
Andrzej Szaweł - 259 głosów
Czesław Lasek - 153 głosy
Grzegorz Kremiec - 46 głosów
Ruta Janota - 10 głosów
Warszowice (okręg 12)
Damian Herman - 181 głosów
Katarzyna Gizler - 100 głosów
Tomasz Dziendziel - 42 głosy
Mariusz Płonka - 17 głosów
Golasowice (okręg 13)
Krzysztof Tekla - 187 głosów
Bogusław Skórzański - 141 głosów
Antoni Trzaskalik - 126 głosów
Marzena Ogierman - 96 głosów
Krzyżowice Pniówek (okręg 14)
Helena Matera - 208 głosów
Krzysztof Uglorz - 191 głosów
Mirosław Jasny - 147 głosów
Grażyna Nabagło - 86 głosów
Jarząbkowice (okręg 15)
Genowefa Klimosz - 91 głosów
Jadwiga Kiełkowska - 71 głosów
Józef Krzempek - 51 głosów
Dariusz Czakon - 41 głosów
(pogrubioną czcionką wyróżniono wybranych radnych):
Pawłowice (okręg 1)
Alojzy Krosny - 229 głosów
Adam Muras - 192 głosy
Tadeusz Pisarek - 176 głosów
Dorota Cieśla - 27 głosów
Pawłowice (okręg 2)
Aureliusz Pisarek - 158 głosów
Janusz Demetraki-Paleolog - 121 głosów
Jarosław Galusek - 117 głosów
Krzysztof Brandys - 115 głosów
Grzegorz Wowra - 71 głosów
Piotr Cimała - 69 głosów
Urszula Pisarek - 39 głosów
Monika Malicka-Kusak - 32 głosy
Pawłowice (okręg 3)
Marek Sciskoł - 192 głosy
Grzegorz Cyrulik - 150 głosów
Bolesław Oracz - 139 głosów
Ewa Polok - 57 głosów
Pawłowice Osiedle (okręg 4)
Andrzej Tyszko - 247 głosów
Anna Miech - 68 głosów
Ewa Franczuk-Jaworska - 60 głosów
Grzegorz Pisarek - 52 głosy
Pawłowice Osiedle (okręg 5)
Zbigniew Dusza - 246 głosów
Agnieszka Słomka-Płaszczyca - 39 głosów
Ewa Sikora - 29 głosów
Pawłowice Osiedle (okręg 6)
Aleksander Szymura - 186 głosów
Teresa Zwolińska-Bandyk - 83 głosy
Sebastian Słowiński - 48 głosów
Mirosław Kordiak - 42 głosy
Pawłowice Osiedle (okręg 7)
Bogusława Pietrek - 205 głosów
Waldemar Osiadły - 77 głosów
Anna Półgroszewicz - 76 głosów
Wiktoria Łomozik - 46 głosów
Pawłowice Osiedle (okręg 8)
Piotr Drobek - 232 głosy
Leszek Kubieniec - 86 głosów
Władysław Gawlas - 51 głosów
Pielgrzymowice (okręg 9)
Jerzy Cepiel - 170 głosów
Gabriela Kordecka - 139 głosów
Małgorzata Kiełkowska - 123 głosy
Kamil Wawrzyczek - 116 głosów
Mirosław Michalik - 70 głosów
Pielgrzymowice (okręg 10)
Barbara Serówka - 175 głosów
Iwona Baron - 143 głosy
Teresa Krypczyk - 114 głosów
Zbigniew Surma - 60 głosów
Warszowice (okręg 11)
Andrzej Szaweł - 259 głosów
Czesław Lasek - 153 głosy
Grzegorz Kremiec - 46 głosów
Ruta Janota - 10 głosów
Warszowice (okręg 12)
Damian Herman - 181 głosów
Katarzyna Gizler - 100 głosów
Tomasz Dziendziel - 42 głosy
Mariusz Płonka - 17 głosów
Golasowice (okręg 13)
Krzysztof Tekla - 187 głosów
Bogusław Skórzański - 141 głosów
Antoni Trzaskalik - 126 głosów
Marzena Ogierman - 96 głosów
Krzyżowice Pniówek (okręg 14)
Helena Matera - 208 głosów
Krzysztof Uglorz - 191 głosów
Mirosław Jasny - 147 głosów
Grażyna Nabagło - 86 głosów
Jarząbkowice (okręg 15)
Genowefa Klimosz - 91 głosów
Jadwiga Kiełkowska - 71 głosów
Józef Krzempek - 51 głosów
Dariusz Czakon - 41 głosów